O firmie

Prawdopodobnie najlepsza firma tworząca strony mobilne w krótkim czasie !!!

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu mobilnych i responsywnych stron www. Jesteśmy trójką kreatywnych osób z bogatą ilością pomysłów. Tworzenie mobilnych i responsywnych stron internetowych jest dla nas za każdym razem wielkim wyzwaniem umysłowym, a niekiedy nawet i fizycznym.

Gocha zajmuje się tworzeniem unikalnej strony graficzno-wizualnej projektu, Norbi i Karmel zajmują się stroną techniczną sprawiając, by każda strona działała sprawnie, niezawodnie i była jak najprostsza w obsłudze.

Strony Mobilne

Stało się oczywiste, że więcej użytkowników będzie korzystało z internetu w sposób mobilny, a nie tylko on-the-go przeglądanie stron internetowych na Tablet lub PC
Dając publiczności dobre doświadczenia z wykorzystaniem mobilnych i responsywnych projektów stron www powinniśmy dokonać optymalizacji układu treści wyświetlanej na urządzeniach mobilnych.

Jeśli użytkownik przegląda z telefonu komórkowego, na ogół nie mają wiele miejsca na ekranie do pracy. Telefony dziś zazwyczaj pomniejszają automatycznie, całą treść, (w przypadku starych witryn www), a witryna jest widoczna cała na ekranie.
To może być dobre, ponieważ daje dostęp do całej strony w pomniejszeniu, ale może to być frustrujące, gdy próbujemy znaleźć informacje, które znajdują się w małej części np. w prawym górnym rogu ekranu.
Dostosowanie treści, które są pokazane na ekranie urządzeń mobilnych na przykładzie restauracji:
Jeśli jesteś właścicielem restauracji, a potencjalny klient przegląda witrynę z telefonu komórkowego, są szanse, że nie będą oni zainteresowani przeglądaniem oferty restauracji jeśli będzie konieczność przesuwania w prawo , w lewo strony na urządzeniu lub powiększania linków celem kliknięcia.Natomiast przy responsywnych i mobilnych stronach www Twój blog, strona www stanie się niesamowitym pokazem przepysznych dań restauracji, przewijanych z góry na dół.

Atu-Studio-logo-warszawa-lodz-2

Nasze Strony www

WordPress / 63%
HTML / 17%
INNE / 20%

Strona internetowa, to najpopularniejsze narzędzie marketingu interaktywnego. Dostarcza wszelkich niezbędnych informacji na temat firmy, jej działalności oraz oferowanych przez nią produktów lub usług.Dobrze zaprojektowana i wykonana, znajdująca się na wysokiej pozycji w wyszukiwaniach strona www, podnosi prestiż firmy. Daje znaczną przewagę nad konkurencją i przyczynia się do zwiększenia zainteresowania potencjalnych klientów, a co za tym idzie – zwielokrotnienia zysków i rynkowego sukcesu firmy.