Atu-Studio tworzy najnowocześniejsze, responsywne i mobilne strony www.

Nasz zespół tworzy interaktywną agencję, zajmującą się projektowaniem responsywnych i mobilnych stron internetowych dostosowujących się do rozdzielczości urządzenia oraz identyfikacji wizualnej. Nasze pomysły i propozycje są inspirowane najnowszymi trendami obowiązującymi w danym czasie i miejscu.

shadow

Strony WWW

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizowaniu atrakcyjnych, nowoczesnych, responsywnych – mobilnych oraz funkcjonalnych stron www internetowych, które z powodzeniem wpłyną na pozytywny wizerunek Twojej marki lub Firmy w Internecie.

Pozycjonowanie Stron

Sprawimy by Twoja Firma trafiła na szczyt wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach na sprecyzowane przez internautów zapytania. Wysoka pozycja Firmy na liście wyników wyszukiwania, to niezwykle istotny element w zdobywaniu większej ilości klientów.

Serwery WWW

Dlaczego nasz hosting ? Mamy najlepszy Panel do zarządzania kontem hostingowym. Od lat bezsprzeczny lider na rynku. Pozwala w intuicyjny sposób zarządzać kontem hostingowym, jego konfiguracją i usługami (poczta, FTP, bazy danych, Twoim kontem.

Giełda Domen

Jak Państwo wiecie większość dobrych i cennych adresów internetowych jest już zajęta. Nie rezygnuj jednak ze swojej ulubionej domeny i sprawdź w naszej ofercie wielotematycznych domen.

Social Media

Social media – Marketing społecznościowy – umożliwia obustronną wymianę zdań między Firmą a jej Klientem. Wiemy jak z sukcesem pozyskać nowych klientów i skutecznie budować z nimi więzi w oparciu o media społecznościowe.

Identyfikacja Wizualna

Dla naszych Klientów jesteśmy gotowi opracować pełną identyfikację wizualną Firmy lub marki. Zaprojektujemy oryginalny logotyp, a także wszelkie materiały marketingowe na potrzeby druku lub promocji w internecie.

Nasze atuty

Dzięki zastosowaniu gotowych rozwiązań, możemy stworzyć dla Ciebie i Twojej firmy nowoczesną, mobilną stronę w krótkim terminie za rozsądną cenę.

Nadążamy na bieżąco za wciąż rozwijającym się rynkiem nowych technologii tworzenia stron internetowych oraz rynkowymi trendami, których istotnym elementem są mobilne strony www (responsywne – RWD). Mobilne strony (responsywne) zapewniają wygodną komunikację z klientami, którzy poszukują informacji za pomocą mobilnych urządzeń typu smartfony czy tablety.
Wciąż rosnąca w szybkim tempie ilość użytkowników urządzeń mobilnych powoduje konieczność należytego zadbania o tę grupę klientów.

Pracownicy VEXE, to osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branżach: technologii informatycznych, graficznej, marketingowej oraz reklamowej.
Posiadamy ogromne doświadczenie we wspieraniu biznesu Klienta, rozumieniu jego potrzeb i oczekiwań. Wiedza, kreatywność oraz indywidualne podejście sprawia, ze współpraca z nami jest owocna, a wykonane przez nas realizacje cechują się najwyższą jakością.

Każdą realizację traktujemy w sposób indywidualny. Punktem wyjścia jest zrozumienie potrzeb klienta oraz specyfika jego branży i odbiorców.
Współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami, małymi przedsiębiorstwami jak i klientami indywidualnymi.

Kontakt


[recaptcha]